№014-prv-2022 „Про схвалення проєкту Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
____________ 2022 року Борислав № ____

Про схвалення проєкту Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до п.1 ч.2 ст.52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.91 Бюджетного кодексу України, Закону України „Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”, Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 року № 859, рішення міської ради від 23.12.2020 р. № 755 „Про бюджет Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік”, беручи до уваги доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Цапів Ірини від 11.01.2021 року, № 31 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт Програми соціальної підтримки окремих категорій мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік та паспорт до неї, що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Цапів Ірині) винести на розгляд міської ради Програму соціальної підтримки окремих категорій мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments