№015-prv-2022 „Про схвалення проєкту Програми компенсації за пільговий проїзд та пільг з оплати послуг за користування телефоном окремим пільговим категоріям мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
_____________ 2022 року Борислав №____

Про схвалення проєкту Програми компенсації за пільговий проїзд та пільг з оплати послуг за користування телефоном окремим пільговим категоріям мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік

Відповідно до п.1 ч.2 ст.52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення міської ради від 23.12.2021 р. №755 „Про бюджет Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік”, та доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення Цапів Ірини від 11.01.2022 року №24 виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити проєкт Програми компенсації за пільговий проїзд та пільг з оплати послуг за користування телефоном окремим пільговим категоріям мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік та паспорт до неї, що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Цапів Ірина) винести на розгляд міської ради Програму компенсації за пільговий проїзд та пільг з оплати послуг за користування телефоном окремим пільговим категоріям мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                      Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments