№016-prv-2022 „Про схвалення проєкту Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС) та АР Крим на 2022 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
____________ 2022 року Борислав №____

Про схвалення проєкту Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС) та АР Крим на 2022 рік

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.п. б п.3.ч.1 ст.91 Бюджетного кодексу України враховуючи доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Цапів Ірини від 11.01.2022 р. №25 виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проєкт Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС) та АР Крим на 2022 рік та паспорта до неї, що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення (Цапів Ірина) винести на розгляд міської ради Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС) та АР Крим на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                         Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments