Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
25 січня 2022 року      Борислав             № 20

Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Відповідно до п.п.2 п.а ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.10 Закону України „Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011 року „Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги”, наказів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України „Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності” від 05 червня 2018 року № 130 та „Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення” від 12 вересня 2018 року № 239, звернення комунального підприємства „Вододар” від 10 січня 2022 року № 05 та беручи до уваги доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Попеля Лева від 14 січня 2022 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити комунальному підприємству „Вододар” тариф на послугу з водопостачання споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання (населення, бюджетні установи, інші споживачі), в розмірі 46,31 грн/м3 (з ПДВ).

2. Передбачити для населення відшкодування витрат з міського бюджету комунальному підприємству „Вододар” в розмірі 10,00 грн/м3, відповідно встановити тариф на послугу з водопостачання для населення в розмірі 36,31 грн/м3 (з ПДВ).

3. Встановити комунальному підприємству „Вододар” тариф на послугу з водовідведення для всіх споживачів в розмірі 13,12 грн/м3 (з ПДВ).

4. Встановити комунальному підприємству „Вододар” тариф для суб’єкта господарювання у сфері централізованого водопостачання (КП „Оазис Карпат” Східницької селищної ради”) в розмірі 18,97 грн/м3 (з ПДВ).

5. Затвердити комунальному підприємству „Вододар” структуру тарифів згідно з додатком цього рішення.

6. Встановити, що рішення набирає чинності з 1 лютого 2022 року.

7. Відділу економіки та торгівлі міської ради (Попель Лев) в п’ятиденний термін оприлюднити це рішення на веб-сайті міської ради.

8. Зобов’язати комунальне підприємство „Вододар” (Лопушанський Ярослав) інформувати споживачів про зміну тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з посиланням на це рішення) відповідно до вимог Закону України „Про житлово-комунальні послуги”.

9. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 14 грудня 2018 року № 300 та рішення від 24 червня 2021 року № 166.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                        Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments