№021-prv-2022 „Про призначення тимчасового перевізника на об’єкт конкурсу № 3”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

_____2022 року Борислав № _____

Про призначення тимчасового перевізника на об’єкт конкурсу № 3

Відповідно до ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 Закону України „Про автомобільний транспорт”, пп.2 п.55 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, беручи до уваги лист перевізника ПП «Галич-Авто» від 14.01.2022 року та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Попеля Лева від 17.01.2022 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Призначити з 05 лютого 2022 року тимчасовим перевізником ПП «Галич-Авто» на об’єкт конкурсу № 3 (міські автобусні маршрути загального користування № 5 та № 9).

2. Відділу економіки та торгівлі підготувати Договір про організацію тимчасових перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі на строк не більш як на три місяці на період проведення нового конкурсу на визначення перевізника відповідно до п.1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Солоненко Світлани.

Міський голова                                                      Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments