№021-prv-2023 “Про дострокове припинення за згодою сторін договору оренди комунального майна”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

  ___________________

 

Борислав № ________  
Про дострокове припинення за

згодою сторін договору оренди

комунального майна

 

Відповідно до  статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2022 року № 634 “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану” беручи до уваги звернення Закладу культури «Бориславська публічна бібліотека» від 30 грудня 2022 року №94 та клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 06 січня 2023 року №01-20/4, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. 1. Достроково з 01 березня 2023 року припинити дію договору оренди № 1 від 02 січня 2022 року, який укладено між Управлінням комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради та Закладом культури «Бориславська публічна бібліотека» щодо оренди нежитлового приміщення 4 загальною площею 63,1 кв.м, за адресою: вул. Трускавецька, 45, м. Борислав, Дрогобицький район, Львівська область, за взаємною згодою сторін.
  2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (Бреньо Любомир) прийняти орендовані приміщення згідно акту приймання-передачі (повернення) об’єкта оренди відповідно до пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань комунальної власності, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андрій Андросов).

 

Міський голова                                                                                     Ігор ЯВОРСЬКИЙ

 

 

Attachments