Рішення виконавчого комітету Бориславької міської ради “Про продовження договорів оренди нежитлових приміщень, з Бориславським міським Палацом культури без проведення аукціону”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
25 січня 2022 року                     Борислав                                               № 23

Про продовження договорів оренди нежитлових приміщень, з Бориславським міським Палацом культури без проведення аукціону

Відповідно до статті 29, пункту 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 15, ч. 2 статті 18 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, Положення про оренду майна Бориславської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 22.06.2021 р. № 392, беручи до уваги заяву Бориславського міського Палацу культури від 16.12.2021 року № 98 та клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 04.01.2022року №01-20/01, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Продовжити Бориславському міському Палацу культури, без проведення аукціону, терміном на 5 років, договори оренди, а саме:
1.1) договір оренди від 29.06.2012 р. № 3 об’єкта нерухомого майна – нежитлового приміщення, загальною площею 405,18 кв.м, за адресою: вул.Шухевича, 6, м. Борислав, Львівська область, з орендною платою 1 грн. в рік, для здійснення культурно-просвітницької діяльності та проведення роботи організації дозвілля населення;
1.2) договір оренди від 01.06.2012 р. № 10 об’єкта нерухомого майна – нежитлового приміщення, загальною площею 168,4 кв.м, за адресою: вул.Дрогобицька, 439, м. Борислав, Львівська область, з орендною платою 1 грн. в рік, для здійснення культурно-просвітницької діяльності та проведення роботи організації дозвілля населення.

2. Включити до переліку другого типу об’єкт оренди, зазначений у пункті 1 цього рішення.

3. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (Бреньо Любомир) та органу самоорганізації населення квартальному комітету „Губичі” (Багрій Тарас) укласти договір оренди комунального майна у новій редакції згідно з примірним договором оренди та відповідно до пункту 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій).

Міський голова                                                                                            Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments