№024-prv-2022 „Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Бориславської міської територіальної громади”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
___________________        Борислав № ________

Про намір передачі в оренду
нерухомого майна, що належить до
комунальної власності Бориславської
міської територіальної громади

Відповідно до статті 29, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 6, 15, Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна», Положення про оренду майна Бориславської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 22.06.2021 р. № 392, Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Бориславської міської територіальної громади, затвердженої рішенням Бориславської міської ради від 25.11.2021 р. № 695, беручи до уваги заяву Бориславської міської громадської організації товариства політичних в’язнів і репресованих від 21.12.2021р., Львівської обласної організації товариства Червоного Хреста України від 13.01.2022 р. №1 та клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 13.01.2022 року №01-20/13, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Включити до Переліку другого типу та передати в оренду, без проведення аукціону, об’єкти нерухомого майна, що належать до комунальної власності Бориславської міської територіальної громади, а саме:
1.1) Бориславській міській громадській організації товариства політичних в’язнів і репресованих нежитлове приміщення загальною площею 41,8 кв. м, за адресою: вул. Данила Галицького, 34, м. Борислав, Львівської області, терміном на 5 років орендною платою 1 грн./рік, для розміщення офісу та здійснення статутної діяльності організації.
1.2) Львівській обласній організації товариства Червоного Хреста України нежитлове приміщення загальною площею 55,1 кв. м, за адресою: вул. Весняна, 28, м. Борислав, Львівської області, терміном на 5 років орендною платою 1 грн./рік, для розміщення офісу та здійснення статутної діяльності організації.
2. Бориславському міському Палацу культури (Мельник Ігор) та комунальному підприємству “ЕКО-МІСТО” (Сорока Іван) укласти Договора оренди нерухомого майна відповідно до пункту 1 цього рішення та згідно з примірним договором оренди .
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій).

Міський голова                                                     Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments