№030-prv-2022 „Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2022 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 2022 року Борислав №

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету на 2022 рік

Відповідно до ст.53 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 3.1 розділу 3 Регламенту виконавчого комітету Бориславської міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 08 червня 2016 року № 119, беручи до уваги доручення керуючого справами виконкому від 24 січня 2022 року №1, доповідну записку начальника загального відділу міської ради та враховуючи пропозиції начальників управлінь, відділів і служб міської ради, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету на 2022 рік згідно з додатком.

2. Керівникам виконавчих органів міської ради, відповідальним особам за підготовку питань до розгляду виконавчим комітетом міської ради подавати до загального відділу міської ради погоджені проекти рішень і необхідні документи до них до чергового засідання виконавчого комітету міської ради та забезпечити координацію роботи за виконанням прийнятих рішень.

3.Координацію роботи за виконанням цього рішення покласти на начальника загального відділу міської ради Стецун Ганну.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія, першого заступника міського голови Садлівського Романа, заступників міського голови Гарасимів Роксоляну, Солоненко Світлану та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігоря відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова                                                         Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments