№033-prv-2022 „Про затвердження акта списання двоквартирного житлового будинку № 4 на вул. Шевченка в селі Попелі з балансу управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________ Борислав № ________

Про затвердження акта списання двоквартирного житлового будинку № 4 на вул. Шевченка в селі Попелі з балансу управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради

Відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», рішення Бориславської міської ради від 23.12.2021 року № 781 «Про надання дозволу управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради на списання з балансу двоквартирного житлового будинку № 4 на вул. Шевченка в селі Попелі», беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 25.01.2022 року № 01-10/24, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт списання двоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шевченка, 4, село Попелі, Львівська область з балансу управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради, що додається.

2. Начальнику управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради (Левицький Олег):
2.1) копію акта про списання двоквартирного житлового будинку надати співвласникам багатоквартирного житлового будинку;
2.2) повідомити співвласників двоквартирного житлового будинку про необхідність оформлення права на земельну ділянку для обслуговування будинку та прибудинкової території яка, відповідно до чинного законодавства, не може використовуватися без правовстановлюючих документів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                             Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments