№047-prv-2022 „Про схвалення проєкту Програми з відшкодування різниці в тарифах за послуги з водопостачання та водовідведення між затвердженими тарифами та фактичними витратами для населення на 2022 рік КП «Вододар»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

______________ Борислав № _______

Про схвалення проєкту Програми з відшкодування різниці в тарифах за послуги з водопостачання та водовідведення між затвердженими тарифами та фактичними витратами для населення на 2022 рік КП «Вододар»

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 52, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 5, п. 21, ч.1 ст. 91 Бюджетного Кодексу України, ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», п.2 рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 30.11.2018 року № 282 «Про внесення змін до пунктів 1, 2, 3, 4 рішення виконавчого комітету від 14 березня 2018 року № 62 Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Вододар», п.4 рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 14.12.2018 року № 300 «Про коригування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Вододар», рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 25.01.2022 року № 20 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», беручи до уваги клопотання КП «Вододар» від 02 лютого 2022 року № 33 та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Лева Попеля від 07 лютого 2022 року, з метою сприяння стабільній роботі комунального підприємства «Вододар», підвищення якості послуг з водопостачання та водовідведення, які надаються населенню міста, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити проєкт Програми з відшкодування різниці в тарифах за послуги з водопостачання та водовідведення між затвердженими тарифами та фактичними витратами для населення на 2022 рік КП «Вододар», що додається.

2. Начальнику відділу економіки та торгівлі Попелю Леву подати на затвердження ради Програму з відшкодування різниці в тарифах за послуги з водопостачання та водовідведення між затвердженими тарифами та фактичними витратами для населення на 2022 рік КП «Вододар».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                         Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments