№048-prv-2022 „Про схвалення Програми з відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію та послуги централізованого опалення між затвердженими тарифами та фактичними витратами на 2022 рік КП «Бориславтеплоенерго»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

______________ Борислав № _______

Про схвалення Програми з відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію та послуги централізованого опалення між затвердженими тарифами та фактичними витратами на 2022 рік КП «Бориславтеплоенерго»

Відповідно до п.1 ч. 2 ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 5, п. 21 ч.1 ст. 91 Бюджетного Кодексу України, п.п. 1 п. 3 ст. 4 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 9, ст.15 Закону України «Про ціни і ціноутворення», беручи до уваги клопотання КП «Бориславтеплоенерго» від 03 лютого 2022 року № 34 та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Попеля Лева від 07 лютого 2021 року, з метою сприяння стабільній роботі комунального підприємства «Бориславтеплоенерго», підвищення якості послуг з теплопостачання, які надаються населенню міста, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити Програму з відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію та послуги централізованого опалення між затвердженими тарифами та фактичними витратами на 2022 року КП «Бориславтеплоенерго», що додається.
2. Начальнику відділу економіки та торгівлі Попелю Леву подати на затвердження міської ради Програму з відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію та послуги централізованого опалення між затвердженими тарифами та фактичними витратами на 2022 рік КП «Бориславтеплоенерго».
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                          Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments