№052-prv-2022 „Про припинення піклування над неповнолітнім ******** опіки над його житлом і майном у зв’язку зі смертю піклувальника”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

___________2022 року Борислав №_______

Про припинення піклування над неповнолітнім ******** опіки над його житлом і майном у зв’язку зі смертю піклувальника

Відповідно до п.п.4 п.б ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.50 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 року №866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи подання начальника служби у справах дітей Бориславської міської ради від 10.02.2022 року №43, рекомендації комісії з питань захисту прав дитини, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Припинити піклування над неповнолітнім ***********, ******** року народження, у зв’язку зі смертю піклувальника ************** (*********).

2. Службу у справах дітей Бориславської міської ради (Ганна Подставек) зобов’язати тимчасово влаштувати неповнолітнього ****** в сім’ю родичів, знайомих.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради (Ірина Цапів) припинити виплату державної соціальної допомоги на дітей над якими встановлено опіку та піклування.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Роксоляну Гарасимів.

Міський голова                                                    Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments