№058-prv-2021″Про схвалення проекту Програми забезпечення вручення фізичним особам податкових повідомлень-рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку на 2021 рік”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

березня 2021 року                        Борислав                                      № ____

Про схвалення проекту Програми забезпечення вручення фізичним особам податкових повідомлень-рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку на 2021 рік

Відповідно до пп.1 п.а ч.1 ст.27, п.1 ч.2 ст.52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги доповідну записку заступника міського голови Солоненко Світлани від 18 лютого 2021 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити проект Програми забезпечення вручення фізичним особам податкових повідомлень-рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку на 2021 рік, що додається.

2. Доручити начальнику відділу правового забезпечення міської ради Тахтаровій Оксані подати на затвердження міської ради Програму забезпечення вручення фізичним особам податкових повідомлень-рішень на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку на 2021 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Солоненко Світлану та керуючого справами виконкому Кобилецького Ігоря відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                      Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments