№099-prv-2019 „Про затвердження акту списання двоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Яворницького з балансу державного комунального підприємства «ЖЕК № 1»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

________________          Борислав            № _____

Про затвердження акту списання двоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Яворницького з балансу державного комунального підприємства «ЖЕК № 1»

Відповідно до ст.40 Закону України ˝Про місцеве самоврядування в Україні˝, ст. 10, 12 Закону України ˝Про приватизацію державного житлового фонду˝, рішення міської ради від 28.03.2019 року № 1794 «Про надання дозволу ДКП «ЖЕК № 1» на списання з балансу двоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Яворницького», беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 02.04.2019 року № 108-жк, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт про списання двоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Яворницького, 6, м. Борислав, Львівська область з балансу державного комунального підприємства «ЖЕК № 1», що додається.

2. Державному комунальному підприємству «ЖЕК № 1» (В. Антонич):
2.1) надати співвласникам двоквартирного житлового будинку копію акту про списання двоквартирного житлового будинку.
2.2) забезпечити передачу співвласникам двоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Яворницького, примірника технічної та іншої, передбаченої законодавством документації на будинок, документ на підставі якого двоквартирний будинок прийнято в експлуатацію, технічний паспорт та плани інженерних мереж.
2.3) повідомити співвласників двоквартирного житлового будинку № 6 на вул. Яворницького про необхідність оформлення прав на земельну ділянку для обслуговування будинку та прибудинкової території яка, відповідно до чинного законодавства, не може використовуватися без правовстановлюючих документів.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського.

Міський голова                                           І. Р. Яворський

Attachments