1024-mr6-2019 “Про зміну найменування КП «Бориславський міський парк культури та відпочинку» та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Бориславський міський парк культури і відпочинку» “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2019 року Борислав №

Про зміну найменування КП «Бориславський міський парк культури та відпочинку» та затвердження нової редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Бориславський міський парк культури і відпочинку»

Відповідно до ст.17, п. 30 ч. 1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.78 Господарського кодексу України, ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності від 2019 р. № , клопотання КП «Бориславський міський парк культури та відпочинку» І.Саган від 04.10.2019 р. №45, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити найменування Комунального підприємства «Бориславський міський парк культури та відпочинку» на Комунальне некомерційне підприємство «Бориславський міський парк культури та відпочинку» Бориславської міської ради Львівської області.
2. Дозволити Комунальному некомерційному підприємству «Бориславський міський парк культури та відпочинку» Бориславської міської ради Львівської області здійснювати господарську діяльність без мети одержання прибутку.
3. Затвердити Статут комунального некомерційного підприємства «Бориславський міський парк культури і відпочинку» Бориславської міської ради Львівської області у новій редакції, що додається.
4. Директору Комунального підприємства «Бориславський міський парк культури і відпочинку» І. Сагану забезпечити необхідні реєстраційні дії у встановленому законодавством України порядку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Р. Гарасимів та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного, побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Р. Зелінський).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments