1057-mr5-2019 “Про відмову громадянам у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
_______________ Борислав __________

Про відмову громадянам у розробленні проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 29 травня 2019 року №64 /10, №64 /11, №64 /13, №64/14, №64 /15, №64 /17, №64 /18, від 22 травня 2019 року №63/7, №63/8, №63/12, розглянувши заяви громадян Олексин Л.О., Федик І.В., Галишина З.О., Мисів З.О.. Роботецького Ю.В., Дакала І.М., Шевчука С.М., Шевчук Г.Б., Медвідь М.М., про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити громадянці Олексин Любові Олексіївні, яка зареєстрована у м. Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 200 кв.м. вул. Каденюка у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста та планом зонування міста це район індивідуальної житлової забудови, де ділянки виділяються для будівництва будинків.

2. Відмовити громадянці Федик Ірині Вальдемарівні, яка зареєстрована у м. Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 250 кв.м. вул.Дрогобицькій у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста та планом зонування міста це район індивідуальної житлової забудови.

3. Відмовити громадянину Галишину Зіновію Олексійовичу, який зареєстрований у м. Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 250 кв.м. вул. Івасюка у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста та планом зонування знаходиться в існуючій житловій забудові, в зоні планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз” та в районі підвищеної загазованості.

4. Відмовити громадянину Мисіву Степану Петровичу, який зареєстрований у м. Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1200 кв.м. на вул.Б. Хмельницького у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста потрапляє в охоронну зону планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз”. На земельній ділянці знаходиться свердловина, проходить магістральний водопровід та газопровід високого тиску.

5. Відмовити громадянину Роботецькому Юрію Вікторовичу, який зареєстрований у м. Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1000 кв.м. на вул. Шевченка у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста та планом зонування це промислова забудова (управління технічного транспорту), де санітарно захисна зона становить 100 м і будівництво житлового будинку заборонено.

6. Відмовити громадянину Дакалу Івану Михайловичу, який зареєстрований у м.Бориславі, розробити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1000 кв.м. для будівництва та обслуговування житлового будинку та площею 500 кв.м. для ведення садівництва на вул.Модрицькій у м. Бориславі у зв’язку з тим, що ці земельні ділянки не відповідають містобудівній документації (зареєстровані в Державному земельному кадастрі).

7. Відмовити громадянину Шевчуку Степану Мар’яновичу, який зареєстрований у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул.С.Бандери у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно із генеральном планом та планом зонування міста – існуюча житлова забудова та охоронна зона нафто та вакуумпроводів.

8. Відмовити громадянці Шевчук Галині Богданівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 800 кв.м. на вул.С.Бандери у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно із генеральним планом та планом зонування міста – існуюча житлова забудова та охоронна зона нафто та вакуумпроводів.

9. Відмовити громадянці Медвідь Марії Михайлівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 700 кв.м. вул. Івасюка у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації, згідно з генпланом міста та планом зонування знаходиться в існуючій житловій забудові, в зоні планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз” та в районі підвищеної загазованості.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Attachments