№108-prv-2019 „Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________           Борислав           № ________

Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» та рішення виконавчого комітету від 18.08.2016 р. №201 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі у новій редакції», розглянувши заяву ТзОВ «Белуко» про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити товариству з обмеженою відповідальністю «Белуко», розмістити зовнішню рекламу – банер розміром 3м х 15 м та 2,8м х 4м на вул.Шевченка (будівля кінотеатру «Каменяр»).
2. Зобовязати ТзОВ «Белуко».:
2.1) укласти договір оренди місця розташування з ДКП «Каменяр».
2.2) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.
2.3) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування фотокартку місця розташування рекламного засобу.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина.

Міський голова                                       І.Р.Яворський

Attachments