1092-mr5-2019 “Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
________________ Борислав № ________

Про дозвіл громадянам на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12,40, 118, 121,123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 24 липня 2019 року №67/27, №67/31, №67/28, розглянувши заяви громадян Лозовської Л.С., Василишина Ю.М., Поповича Б.Д. про виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виготовити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, за рахунок земель запасу не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови), а саме:
1.1) – 911 кв.м. на вул. Модрицькій, 87 у м.Бориславі громадянці Лозовській Лідії Степанівні, яка зареєстрована у м. Бориславі;
1.2) – 671 кв.м. на вул. Бічній Джерельній,41 у м. Бориславі громадянину Василишину Юрію Мирославовичу, який зареєстрований у м. Бориславі.

2. Дозволити громадянину Поповичу Богдану Дмитровичу, який зареєстрований у м. Бориславі, виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 24 кв. на вул.600 – річчя Борислава у м.Бориславі для будівництва та обслуговування гаража, за рахунок земель запасу не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Вкладення