№111-rv-2022 Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради “Про дозвіл на встановлення дорожнього дзеркала на вул.Шкільна”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
19 травня 2022 року                   Борислав                                           № 111

Про дозвіл на встановлення дорожнього дзеркала на вул.Шкільна

Відповідно до п.п.1 п.а ст.30, ст.40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, абз.8, ч.1 ст.6 Закону України „Про дорожній рух”, постанови Кабінету Міністрів України від 10 жовтня 2001року № 1306 „Про Правила дорожнього руху” (із змінами та доповненнями), беручи до уваги звернення голови кооперативу „ФАНТА” від 29.04.2022р., клопотання начальника управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради Корпана Романа від 10 травня 2022року № 01-10/102, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл кооперативу „ФАНТА” на встановлення дорожнього дзеркала на вул.Шкільна в районі житлового будинку №28 на перехресті з дорогою прилеглої території, відповідно до план-схеми, що додається.

2. Кооперативу „ФАНТА” (Делінкевич Роман) відповідно до вимог чинного законодавства виконати за власні кошти роботи щодо встановлення дорожнього дзеркала на вул.Шкільна, відповідно до п.1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                                                               Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments