1204-mr6-2020 “Про надання дозволу виконавчому комітету Бориславської міської ради на передачу металевих труб”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

______________ Борислав № ________

Про надання дозволу виконавчому комітету Бориславської міської ради на передачу металевих труб

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Бориславської міської ради від 11 липня 2019 року № 1954 «Про надання згоди на отримання благодійної допомоги», беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 20 жовтня 2020 року № 01-10/354 та лист комунального підприємства «Вододар» від 16 жовтня 2020 року № 313, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дозволити виконавчому комітету Бориславської міської ради передати безоплатно комунальному підприємству «Вододар» металеві труби НКТ б/у Ø 73 мм. загальною довжиною 150,0 м.п. вартістю 4387,25 гривень, металеві труби НКТ б/у Ø 22 мм. загальною довжиною 100,0 м.п. вартістю 1814,44 гривень які отримані від НГВУ «Бориславнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» (як благодійна допомога територіальній громаді міста Борислава), для виконання ремонтних робіт у спорудах та будівлях, які перебувають на балансі комунального підприємства «Вододар» і які задіяні в системі питного водопостачання міста Борислава.
2. Координацію дій щодо порядку передачі металевих труб, зазначених у п. 1 цього рішення, покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Малиняк Уляна).

3. Комунальному підприємству «Вододар» (Лопушанський Ярослав) використати отримані металеві труби за призначенням відповідно до п.1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа, керуючого справами виконавчого комітету Кобилецького Ігоря відповідно до їх функціональних обов’язків.

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments