№121-prv-2019 „Про реалізацію в м.Бориславі Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку та утворення міської координаційної міжвідомчої ради з питань профілактики неінфекційних захворювань”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

травня 2019 року                Борислав               № ___

Про реалізацію в м.Бориславі Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку та утворення міської координаційної міжвідомчої ради з питань профілактики неінфекційних захворювань

Відповідно до пп.1 п.а ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.07.2018 року №530-р «Про затвердження Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 02.04.2019 року № 282/0/5-19, з метою організації координації роботи з виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку у м.Бориславі Львівської області, поліпшення стану здоров’я населення міста, зокрема щодо неінфекційних захворювань, за рахунок обізнаності населення стосовно негативного впливу різних чинників зовнішнього середовища, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План заходів з реалізації в місті Бориславі Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку (далі – План заходів), що додається.

2. Утворити міську координаційну міжвідомчу раду з питань профілактики неінфекційних захворювань при виконавчому комітеті Бориславської міської ради Львівської області (далі – Координаційна рада) та затвердити її склад, що додається.

3. Затвердити Положення про міську координаційну міжвідомчу раду з питань профілактики неінфекційних захворювань при виконавчому комітеті Бориславської міської ради Львівської області, що додається.

4. Затвердити Регламент роботи міської координаційної міжвідомчої ради з питань профілактики неінфекційних захворювань при виконавчому комітеті Бориславської міської ради Львівської області, що додається.

5. Відповідальним за виконання Плану заходів подавати щорічно до 25 січня голові Координаційної ради інформацію про стан виконання Плану заходів.

6. Голові Координаційної ради (Р.Гарасимів) забезпечити подання комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Львівський обласний центр громадського здоров’я»:
– щорічно до 01 лютого інформації про стан виконання Плану заходів в електронному вигляді у форматах PDF і Word та на електронну адресу yliasuk@gmail.com;
– щорічно до 25 грудня звіту про проведену роботу щодо виконання рішень Координаційної ради, плану роботи Координаційної ради на наступний рік, плану роботи міської координаційної ради на поточний рік і звіту про його виконання, протокольні рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Р.В.Гарасимів.

Міський голова                                                          І.Р.Яворський

Attachments