1212-mr6-2020 “Про затвердження проєктів, які шляхом голосування стали переможцями Конкурсу «Громадський бюджет м. Борислава»”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2020 року Борислав № ____

Про затвердження проєктів, які шляхом
голосування стали переможцями Конкурсу
«Громадський бюджет м. Борислава»

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 26 серпня 2020 року № 2553 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м.Борислава у новій редакції», беручи до уваги протокол засідання конкурсної комісії з відбору проєктних пропозицій для фінансування з громадського бюджету від 16 листопада 2020 року №3, рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _________2020 року №_____, та доповідну записку начальника відділу розвитку міста Оксани Балабанської від __ листопада 2020 року, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити перелік проєктів, які шляхом голосування стали переможцями Конкурсу «Громадський бюджет м. Борислава», що додається.
2. Встановити, що фінансування проєктів, які шляхом голосування стали переможцями Конкурсу «Громадський бюджет м. Борислава», буде проводитись у 2021 році за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, в межах коштів, передбачених Положенням про Громадський бюджет м.Борислава.

3. Фінансовому управлінню Бориславської міської ради (Ю.Петрів) забезпечити фінансування проєктів, які шляхом голосування стали переможцями Конкурсу «Громадський бюджет м. Борислава».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Світлану Солоненко, Роксолану Гарасимів, Романа Садлівського та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики (Б.Городиський).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments