№122-prv-2019 „Про надання дозволу комунальному підприємству «Надра Борислава» на встановлення системи автоматичного контролю за станом загазованості критичних місць в місті Бориславі з забезпеченням роботи диспетчеризації та автоматичного вентилювання закритих приміщень”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

____________________         Борислав               № ___________

Про надання дозволу комунальному підприємству «Надра Борислава» на встановлення системи автоматичного контролю за станом загазованості критичних місць в місті Бориславі з забезпеченням роботи диспетчеризації та автоматичного вентилювання закритих приміщень.

Відповідно до ст.31 та ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги лист комунального підприємства «Надра Борислава» від 11.04.2019 №16, доповідну записку начальника відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля від 19.04.2019 року, клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 23.04.2019 року № 144 – жк, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл комунальному підприємству «Надра Борислава» на встановлення системи автоматичного контролю за станом загазованості критичних місць в місті Бориславі з забезпеченням роботи диспетчеризації та автоматичного вентилювання закритих приміщень.
2. Комунальному підприємству «Надра Борислава» (Л. Голубіцка):
2.1) виготовити проектно-кошторисну документацію на встановлення системи автоматичного контролю за станом загазованості критичних місць в м. Бориславі Львівської області з забезпеченням роботи диспетчеризації та автоматичного вентилювання закритих приміщень.
2.2) виготовлену проектно-кошторисну документацію погодити та затвердити відповідно до чинного законодавства.

3. Комунальне підприємство «Надра Борислава» призначити замовником робіт на об’єкт «Встановлення системи автоматичного контролю за станом загазованості критичних місць в місті Бориславі з забезпеченням роботи диспетчеризації та автоматичного вентилювання закритих приміщень».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського.

Міський голова                                                      І.Р. Яворський

Attachments