№126-prv-2019 „Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________      Борислав         № ________

Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами
Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», «Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» та рішення виконавчого комітету від 18.08.2016 р. №201 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі у новій редакції», розглянувши заяви фізичної особи-підприємця Малиголовки С.В. про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Малиголовці Святославу Вікторовичу, що проживає на вул. Коваліва,37 кв.28 в м.Бориславі, розмістити зовнішню рекламу:
– щит розміром 2м х 4 м на вул. Володимира Великого (район магазину «Орхідея»);
– щит розміром 1,0м х 3 м на вул. Дрогобицькій (район магазину «Цаца»).
2. Зобовязати фізичну особу-підприємця Малиголовку С.В.:
2.1) укласти договір оренди місця розташування рекламного засобу з КП ЕКО – МІСТО.
2.2) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.
2.3) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування фотокартку місця розташування рекламного засобу.
3. Попередити фізичну особу-підприємця Малиголовку С.В. про необхідність щомісячного (до 5 числа наступного місяця) перерахування коштів до міського бюджету за місце розташування рекламного засобу.
4. Контроль за виконання цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина.

Міський голова                                               І.Р.Яворський

Attachments