№127-prv-2019 „Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________              Борислав         № ________

Про присвоєння поштової адреси житловим будинкам

Відповідно до ст.40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності”, Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127, „ Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна на території м. Борислава, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 28 грудня 2011 року № 409” із змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 08.10.2013 року № 244, розглянувши заяви гр.Калакун Н.М., гр.Вороняк О.П., гр.Голубицького І.Д., гр.Ножака В.В. про присвоєння поштової адреси житловим будинкам, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Присвоїти житловому будинку, що знаходиться на вул. ********** у м. Бориславі, на приватизованій земельній ділянці, поштову адресу: вул. ************** (власник Вороняк Оксана Петрівна).

2.Присвоїти житловому будинку, що знаходиться на вул. ******** у м. Бориславі, на приватизованій земельній ділянці, поштову адресу: вул. *************** (власник Калакун Надія Михайлівна).

3. Присвоїти житловому будинку, що знаходиться на вул. ********* у м. Бориславі, на земельній ділянці з кадастровим номером 4610300000:12:026:0087, поштову адресу: **************************(власник Голубицький Іван Дмитрович).

4. Присвоїти житловому будинку, що знаходиться на вул. ********** у м. Бориславі, на земельній ділянці з кадастровим номером 4610300000:12:026:0122, поштову адресу: вул. ************************(власник Ножак Валерій Васильович).

Міський голова                                                     Яворський І.Р.

Attachments