№130-prv-2022 “Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________                   Борислав                                        № ________

Про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Відповідно до ст.30 ч.1 п.а п.п.13 «Про місцеве самоврядування в Україні», «Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року №2067 „Про затвердження типових Правил розміщення зовнішньої реклами”, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1173 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо відповідності основним вимогам до дозвільної системи у сфері господарської діяльності» та рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2016 року №201 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м. Бориславі у новій редакції», розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Гобдича Андрія про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1.Дозволити фізичній особі-підприємцю Гобдичу Андрію Йосифовичу, що проживає у провул. Робітничому, 14, кв.2 в м.Бориславі, розмістити зовнішню рекламу – щит розміром 3м х 6 м на вул.Трускавецькій в м.Бориславі.

2. Зобовязати фізичну особу-підприємця Гобдича А.Й.:
2.1) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.
2.2) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування фотокартку місця розташування рекламного засобу.
2.3) укласти договір оренди місця розташування рекламного засобу з КП «ЕКО – МІСТО».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія.

Міський голова                                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments