1317-mr5-2020 “Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
_________ Борислав ____________

Про надання дозволу Службі автомобільних доріг у Львівській області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 67, 123 Земельного кодексу України, розглянувши звернення Служби автомобільних доріг у Львівській області про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від _______________ 2020 року №_______, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити Службі автомобільних доріг у Львівській області розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3178 га на вул.Трускавецькій у м. Бориславі для будівництва та експлуатаційного утримання автомобільної дороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна на ділянці км 16+100-км 21+700, із земель запасу міста (землі сільськогосподарського призначення).

2. Службі автомобільних доріг у Львівській області виготовити технічну документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки, згідно з вимогами чинного законодавства та подати її на затвердження до міської ради.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Яворський

Attachments