№132-prv-2020 „Про погодження відділу освіти міської ради внесення змін до кошторису доходів і видатків за загальним фондом”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

                        2020 року Борислав  №  

 

Про погодження відділу освіти міської ради

внесення змін до кошторису доходів

і видатків за загальним фондом

 

 

            Відповідно до пп.1 п. а ч.1 ст.28, п. 1ч.2 ст.52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги  клопотання відділу освіти міської ради від 29 липня 2020року  №01-18/386, виконавчий комітет міської ради.

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Погодити відділу освіти Бориславської міської ради внесення  змін до кошторису  доходів і видатків за загальним фондом, збільшивши кошторисні призначення за КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, гімназіями)» за КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали» на суму 21480грн.;

за рахунок зменшення кошторисних призначень за КПКВК 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, гімназіями)». за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар» на суму 21480грн.

 

  1. Доручити відділу освіти міської ради (Е. Качмарчик) підготувати на чергову сесію міської ради проект рішення про дозвіл відділу освіти на внесення змін до кошторису доходів і видатків за загальним фондом.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Р.Гарасимів.

 

 

Міський голова                                                                                              І. Яворський

Attachments