136-mr6-2021 “Про внесення доповнення до рішення Бориславської міської ради від 11 лютого 2021 року №87 «Про укладення договору на управління Бориславським міським сміттєзвалищем»”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
___________________ Борислав № ________
Про внесення доповнення до рішення Бориславської міської ради від 11лютого 2021 року №87 «Про укладення договору на управління Бориславським міським сміттєзвалищем»

Відповідно до ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення постійних комісій з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _________ 2021 р. № ______, з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи від _______ 2021 р. №____ та постійної комісії з питань екології, туризму та сталого розвитку від 2021 р. № , беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради від 16 квітня 2021 року № 01-10/143, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити рішення Бориславської міської ради від 11лютого 2021року №87 «Про укладення договору на управління Бориславським міським сміттєзвалищем» пунктом 6.1 такого змісту:

«6.1) Рекомендувати Товариству з обмеженою відповідальністю «Грінера Борислав» приймати на захоронення тверді побутові відходи з-поза меж Бориславської міської територіальної громади лише від громад, з якими Бориславською міською радою буде підписано відповідний договір. Істотною умовою договору між Бориславською міською радою та іншою територіальною громадою про згоду на прийняття для захоронення твердих побутових відходів на Бориславському міському сміттєзвалищі повинна бути умова про перерахування іншими територіальними громадами субвенційних коштів до міського бюджету міста Борислава з розрахунку не менше 200,00 грн за 1 тонну».
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа, постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, оборонної роботи (Тарновецький Ігор) та з питань екології, туризму та сталого розвитку (Цайтлер Мирон).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments