1383-mr5-2020 “Про дозвіл громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
2020 року Борислав №___________

Про дозвіл громадянам на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 791, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяви громадян Білинської – Мелькович О.Д., Пижа Я.П., Майдри З.Й. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури від 17 червня 2020 року №92/26, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виготовити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель, які надані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови), а саме:
1.1) – 1000 кв.м. на вул.Луговій,5 у м.Бориславі громадянам Білинській -Мелькович Ользі Дмитрівні та Пижу Ярославу Петровичу, які зареєстровані у м.Бориславі;
1.2) – 600 кв.м. на вул.Дрогобицькій,232 у м.Бориславі громадянці Майдрі Зіновії Йосипівні, яка зареєстрована у Бориславі.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments