1423-mr5-2020 “Про дозвіл територіальній громаді міста Борислава в особі Бориславської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
_________________ Борислав №_________

Про дозвіл територіальній громаді міста Борислава в особі Бориславської міської ради на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 791, 123 Земельного кодексу України, статті 56 Закону України „Про землеустрій”, розглянувши заяву громадянина Павлюха Р.М. про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою по поділу земельної ділянки, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 15 липня 2020 року №94/12, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дозволити територіальній громаді міста Борислава в особі Бориславської міської ради виготовити технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 0,4771 га на вул.Січових Стрільців,21 у м. Бориславі (кадастровий номер 4610300000:18:051:0116) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для виробничих потреб) із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І.Яворський

Attachments