1503-mr5-2020 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
_____________ Борислав №________

Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 40, 791, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги рішення постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 16 липня 2020 року №103/9, №103/15, №103/25, розглянувши заяви Соломчака Віталія, Пагутяк Оксани, Костецького Івана про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити виготовити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель, які надані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (землі житлової та громадської забудови), а саме:
1.1) 1000 кв.м. на вул.Федьковича,16 у м.Бориславі Соломчаку Віталію Станіславовичу, який зареєстрований у Бориславі;
1.2) 1000 кв.м. на вул.Мазепи,43 у м.Бориславі Пагутяк Оксані Адольфівні, яка зареєстрована у Бориславі.

2. Дозволити Костецькому Івану Осиповичу, який зареєстрований у м.Бориславі, виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 35 кв.м. на вул.С.Коваліва в гаражному товаристві “Веселка” у м. Бориславі для будівництва та обслуговування гаража, за рахунок земель, які надані для будівництва і обслуговування гаража (землі житлової та громадської забудови).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Піх Василь).

Міський голова Ігор .ЯВОРСЬКИЙ

Attachments