№168-prv-2021 „Про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
___________________Борислав № ________

Про продовження договору оренди
шляхом проведення аукціону

Відповідно до статті 29, та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 18 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, беручи до уваги заяву товариства з обмеженою відповідальністю “ТЕПЛОЕНЕРГО ПЛЮС” від 02.06.2021р. №7/05-21 та подання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради від 07 червня 2021 року № 01-20/239, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Оголосити аукціон за результатами якого може бути продовжений договір оренди нежитлових приміщень від 31.07.2015 року № 4 із товариством з обмеженою відповідальністю “ТЕПЛОЕНЕРГО ПЛЮС” або укладений з новим орендарем на нежитлові приміщення, загальною площею 36,5 кв. м, за адресою: вул. Данила Галицького, 34, м. Борислав, Львівська обл., для розміщення офісу, терміном на 5 років.
2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Бориславської міської ради (Кікіс Роман) розробити та опублікувати в електронній торговій системі оголошення про продовження договору оренди шляхом проведення аукціону, зазначеного у пункті 1 цього рішення, а також вчиняти інші дії, необхідні для проведення та завершення електронного аукціону, встановлені Законом України “Про оренду державного та комунального майна” та Порядком передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань комунальної власності, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андросов Андрій).

Міський голова                                                Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments