№169-prv-2021 „Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету від 05.03.2020 р. № 52 „Про утворення комісії з децентралізації теплопостачання та затвердження положення про неї”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

2021 року Борислав № ___

Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету від 05.03.2020 р. № 52 „Про утворення комісії з децентралізації теплопостачання та затвердження положення про неї”

Відповідно до ст. 40 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення виконання Програми надання допомоги для закупівлі обладнання на влаштування індивідуального опалення в квартирах соціально незахищених верств населення, які знаходяться у будинках, що від’єднаються від системи централізованого опалення м. Борислава затвердженої рішення міської ради від 26 серпня 2020р. №2561, враховуючи рішення Бориславської міської ради від 11.02.2021 р. №108 „Про реорганізацію Бориславського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та зміну найменування Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”, беручи до уваги доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення Цапів Ірини від 07.06.2021 р. № 773, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету від 05.03.2020 р. № 52 „Про утворення комісії з децентралізації теплопостачання та затвердження положення про неї”, а саме :
у додатку до рішення посади Штереб Наталії та Плоскодняка Віталія читати відповідно у редакції:
„Штереб Наталія – директор Бориславського міського центру надання соціальних послуг”
„Плоскодняк Віталій – заступник директора-керівник відділення Бориславського міського центру надання соціальних послуг”.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments