№203-prv-2019 „Про надання ФОП Виджак М.І. в оренду нежитлове будівлю Д-1 на вул. Героїв ОУН-УПА, 11 у м. Бориславі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
________________             Борислав           № ________

Про надання ФОП Виджак М.І. в оренду нежитлове будівлю Д-1 на вул. Героїв ОУН-УПА, 11 у м. Бориславі

Відповідно до пункту 5 статті 60 та підпункту 1 пункту а статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 та статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава, затверджене рішенням Бориславської міської ради від 29.03.2018р. № 1199, беручи до уваги звернення фізичної-особи підприємця Виджака Миколи Івановича від 21 червня 2019 року та звернення управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 17 липня 2019 року № 01-20/369, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Надати фізичній-особі підприємцю Виджаку Миколі Івановичу в оренду нежитлову будівлю Д-1 загальною площею 191, 4, 3 кв.м. на вул. Героїв ОУН-УПА, 11 у м. Бориславі, терміном на 2 роки 11 місяців, для розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування та ремонт автомобілів.
2. Комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня міста Борислава» (В. Головчак) укласти договір оренди нерухомого майна та передати його за актом приймання-передачі відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Р. Зелінський).

Міський голова                                                  І.Р. Яворський

Вкладення