№204-prv-2019 „Про передачу на баланс комунальним підприємствам реконструйованих об’єктів житлово-комунального господарства міста Борислава”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________            Борислав              № ________

Про передачу на баланс комунальним підприємствам реконструйованих об’єктів житлово-комунального господарства міста Борислава

Відповідно до п.1 ч.а ст. 29, п.п.1 п.а. ст.30 та п.п.1 п.б ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 року № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 09.08.2019 року № 292-жк, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження (Левицький О. Л.) передати баланс комунальним підприємствам реконструйовані об’єкти житлово-комунального господарства міста Борислава загальною вартістю 8530895,22 грн. згідно з додатком.

2. Комунальним підприємствам, збільшити балансову вартість об’єктів житлово-комунального господарства міста Борислава, зазначених у додатку до цього рішення, на загальну суму 8530895,22 грн.

3. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури (Баумкетнер Т. Б.) внести відповідні зміни до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади міста.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Р. Садлівського.

Міський голова                                              І. Р. Яворський

Вкладення