№217-prv-2019 „Про затвердження кошторисної документації на проведення робіт із встановлення 2-х вузлів обліку теплової енергії на базі ультразвукових лічильників в ЗЗСО I-III ступенів №2 за адресою:вул. Промислова,5, смт. Східниця, Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________          Борислав             № ________

Про затвердження кошторисної документації на проведення робіт із встановлення 2-х вузлів обліку теплової енергії на базі ультразвукових лічильників в ЗЗСО I-III ступенів №2 за адресою:вул. Промислова,5, смт. Східниця, Львівської області

Відповідно до п.п.1 п.а ч. 1 ст. 31 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», беручи до уваги клопотання відділу освіти міської ради від 04.09.2019 року №01-18/380, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити кошторисну документацію на проведення робіт із встановлення 2-х вузлів обліку теплової енергії на базі ультразвукових лічильників в ЗЗСО I-III ступенів №2 за адресою:вул. Промислова,5, смт. Східниця, Львівської області – загальна кошторисна вартість встановлення лічильника на суму – 67,916 тис.грн.
2. Відділу освіти затверджену кошторисну документацію на проведення робіт із встановлення 2-х вузлів обліку теплової енергії на базі ультразвукових лічильників в ЗЗСО I-III ступенів взяти до керівництва в роботі.
3.Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Р.В.

Міський голова                                                Яворський І.Р.

Attachments