№247-prv-2023 “Про визначення переможця конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ІнПарк Борислав»”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

_______ 2023 року м. Борислав          ____
     

 

Про визначення переможця  конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ІнПарк Борислав»

 

Відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про індустріальні парки», рішення міської ради від 09 лютого 2023 року № 1220 «Про створення індустріального парку «ІнПарк Борислав», рішення міської ради  від 14 березня 2023 року №1241 «Про оголошення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ІнПарк Борислав», беручи до уваги висновок конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку

«ІнПарк Борислав» (протокол від 05.09.2023 року №3), виконавчий комітет міської  ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Визначити переможцем конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «ІнПарк Борислав» Товариство з обмеженою відповідальністю  «ХАБ МЕБЛЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ».
  2. Не пізніше 10 робочих днів з дня прийняття цього рішення укласти з переможцем конкурсу – Товариством з обмеженою відповідальністю «ХАБ МЕБЛЕВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» договір про створення та функціонування індустріального парку  «ІнПарк Борислав».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та заступника міського голови Світлану Солоненко згідно з розподілом їх функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments