№258-prv-2021 „Про підтвердження факту перебування об’єкта нерухомого майна у комунальній власності Бориславської міської територіальної громади нежитлової”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
___________________Борислав № ________

Про підтвердження факту перебування
об’єкта нерухомого майна у комунальній
власності Бориславської міської територіальної громади нежитлової

Відповідно до підпункту 10 пункту б статті 30, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127 “Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень”, беручи до уваги клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 14 вересня 2021 року № 01-20/357, з метою врегулювання відносин власності щодо нежитлових приміщень та будівель, які належать до комунальної власності Бориславської міської територіальної громади, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Підтвердити факт перебування у комунальній власності Бориславської міської територіальної громади в особі Бориславської міської ради, об’єкта нерухомого майна – нежитлової будівлі “А-3” – громадський будинок з господарськими будівлями (Бориславський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 1 Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області) загальною площею 3 840,0 кв.м, за адресою: вул. Шкільна, 11, м. Борислав, Львівська область.

2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури Борисласької міської ради вжити заходів для реєстрації у встановленому порядку права комунальної власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія.

Міський голова                                                            Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments