№260-prv-2021 „Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
2021 року Борислав № ____

Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів

Відповідно до п.п.23 па, ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.35-1 Закону України «Про відходи», пункту 4 Правил надання послуг з поводженням з побутовими відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070, керуючись Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Протокол № 3 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу із вивезення твердих побутових відходів на території м. Борислава та на території сіл Уріж, Винники, Мокряни, Підмонастирок Бориславської міської територіальної громади від 16 вересня 2021 року, що додається.

2. Визначити приватне підприємство «Інвестиційна фірма «Ремус» виконавцем послуг із вивезення твердих побутових відходів на території м. Борислава та на території сіл Уріж, Винники, Мокряни, Підмонастирок Бориславської міської територіальної громади строком на 12 місяців, про що укласти договір на надання послуг із вивезення твердих побутових відходів на території м. Борислава та на території сіл Уріж, Винники, Мокряни, Підмонастирок Бориславської міської територіальної громади відповідно до Типового договору (додаток 2 до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173).

3. Директору приватного підприємства «Інвестиційна фірма «Ремус Ілоні Селегейні укласти договір із вивезення побутових відходів з виконавчим комітетом Бориславської міської ради згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів ».

4. Визнати такими, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 04 березня 2021 року № 67 «Про дострокове розірвання договору на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Бориславської міської ради та визначення тимчасового виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території міста Борислава».

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Садлівського Романа.

Міський голова                                                         Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments