№262-prv-2021 „Про встановлення тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________ Борислав № ____

Про встановлення тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії

Відповідно до ст.28 та ст.73 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.13, ст.20 Закону України „Про теплопостачання», беручи до уваги лист Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 11.12.2017 року № 7/10-13596, заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівська теплоенергетична компанія» від 26 серпня 2021 року № 26-08/01, доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі міської ради Попеля Лева від 16 вересня 2021 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальністю «Львівська теплоенергетична компанія» тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, в розмірі 1824,41 грн. за Гкал. (без ПДВ).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Солоненко Світлану.

Міський голова                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments