№294-prv-2019 „Про надання ФОП Томко М.В. в оренду нежитлове приміщення на вул. Коваліва, 14А у м. Бориславі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
___________________            Борислав              № ________

Про надання ФОП Томко М.В. в оренду нежитлове приміщення на вул. Коваліва, 14А у м. Бориславі

Відповідно до пункту 5 статті 60 та підпункту 1 пункту а статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 5 та статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», положення про оренду майна територіальної громади міста Борислава, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 29.03.2018р. № 1199 та порядку проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади міста Борислава, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 30.08.2018р. № 1455, беручи до уваги протокол засідання конкурсної комісії від 26 листопада 2019 року, у зв’язку із неукладенням ПП «ДРОГОБИЧ-АВТОТРАНС» договору оренди нерухомого майна, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Відмінити рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 01 серпня 2019 року № 200 « Про надання ПП «ДРОГОБИЧ-АВТОТРАНС» в оренду нежитлове приміщення на вул. Коваліва, 14А у м. Бориславі».
2. Надати фізичній особі-підприємцю Томко Марії Володимирівні нежитлове приміщення площею 77, 4 кв.м. на вул. Коваліва, 14А у м. Бориславі, терміном на 2 роки 11 місяців, для розміщення перукарні.
3. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури (І. Клонцак) укласти договір оренди та передати його за актом приймання-передачі відповідно до пункту 1 цього рішення.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Р. Зелінський).

Міський голова                                                               І. Яворський

Attachments