№33-prv-2020 „Про внесення змін до додатку 2 до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 07.12.2017 року № 275 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітету Бориславської міської ради»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

 2020 року              Борислав                   № ____

Про внесення змін до додатку 2 до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 07.12.2017 року № 275 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітету Бориславської міської ради»

Відповідно до п.п.4 п.б ч.1 ст.38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.1-4 ст. 41, ч.2 ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, беручи до уваги доповідну записку начальника відділу правового забезпечення міської ради О.Тахтарової від 10.02.2020 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 07.12.2017 року № 275 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітету Бориславської міської ради», а саме: доповнити перелік посадових осіб уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення п.16 такого змісту:
«п.16. Начальник служби управлінням персоналу, інспектор з праці міської ради, головний спеціаліст служби управління персоналом, інспектор праці міської ради – за ч. 1-4 ст. 41 «Порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці».

2. Доручити уповноваженим посадовим особам складати протоколи про адміністративні правопорушення та направляти на розгляд відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Відділу правового забезпечення міської ради (О.Тахатрова) опублікувати це рішення на офіційному веб-сайті міської ради та в Народному часописі «Нафтовик Борислава».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти керуючого справами виконавчого комітету І.Кобилецького.

Міський голова                                                                                  І. Яворський

Attachments