34-mr5-2021 “Про відмову у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
_________ Борислав №_______

Про відмову у розробленні проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до п.34 ч.1ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 118, 123 Земельного кодексу України, статей 17, 18, 19, 24, 25 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, розглянувши заяви Іванчук Ганни, Білинської Галини, Мельникович Марії, Тоська Віталія, Яруняк Людмили, Сурман Стефанії про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, беручи до уваги рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ____________________року №_______, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Іванчук Ганні Іванівні, яка зареєстрована у м. Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул.Тустановицькій у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. Згідно з генпланом міста та планом зонування – земельна ділянка знаходиться в зоні планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз” та потрапляє в охоронну зону резервуарів пожежного полігону та у водозахисну смугу річки.

2. Відмовити Білинській Галині Степанівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 350 кв.м. на вул.І. Франка у м. Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. Відповідно до розробленого та затвердженого детального плану території на вул..І.Франка земельна ділянка потрапляє на озеленені території загального користування.

3. Відмовити Мельникович Марії Ярославівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул. Мазепи у м.Бориславі для ведення садівництва у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. Згідно з генпланом міста та планом зонування – земельна ділянка знаходиться в зоні планувальних обмежень НГВУ “Бориславнафтогаз” і потрапляє в охоронну зону діючої свердловини, ЛЕП та частково у водозахисну смугу річки.
4. Відмовити Тоську Віталію Андрійовичу, який зареєстрований у м.Стебнику, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1200 кв.м. на вул.Короленка,8 у м. Бориславі для ведення садівництва що у зв’язку з тим, що ця земельні ділянки згідно з генпланом міста та планом зонування знаходиться за межами міста Борислава та в зоні лісів, зелених насаджень.

5. Відмовити Яруняк Людмилі Львівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 50 кв.м. на вул.Гірній, 1 у м. Бориславі для будівництва та обслуговування гаража у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка потрапляє на прибудинкову територію, яка є в постійному користуванні ОСББ “Гірна 1”.

6. Відмовити Сурман Стефанії Казимирівні, яка зареєстрована у м.Бориславі, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1000 кв.м. на вул.С.Петлюри у м. Бориславі для будівництва та обслуговування житлового будинку у зв’язку з тим, що ця земельна ділянка не відповідає містобудівній документації. На цю земельну ділянку не розроблено та не затверджено містобудівну документацію (детальний план території).

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Химина Юрія та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Герман Дмитро).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments