Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про належне виконання опікунських обов’язків *********** над недієздатною *******”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
15 грудня 2021 року       Борислав          № 350

Про належне виконання опікунських обов’язків *********** над недієздатною *******

Відповідно до п.п.4 п.б ч.1 ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 56 Цивільного кодексу України, п. п. 1.7 п. 1 Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.99 № 34/166/131/88, беручи до уваги витяг з протоколу опікунської ради від 01 грудня 2021 року № 4 та доповідну записку в.о.начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради, начальника відділу з виплати усіх видів соціальних допомог Крисько Галини від 08.12.2021 року № 1615/07, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок про належне виконання опікунських обов’язків ********** над недієздатною ***** що додається.

2. Зобов’язати начальника управління праці та соціального захисту населення Цапів Ірину здійснювати нагляд за діяльністю опікуна над недієздатною **********.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                            Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments