№353-prv-2021″Про влаштування недієздатної …………………. до інтернату”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
_____________________        Борислав                      № ___________

Про влаштування недієздатної
…………………. до інтернату

Відповідно до п. п. 4 п. б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 56 Цивільного кодексу України, пункту 17 Типового положення про психоневрологічний інтернат, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 957, беручи до уваги витяг з протоколу опікунської ради від 01 грудня 2021 року № 4, та доповідну записку в. о. начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради, начальника відділу з виплати усіх видів соціальних допомог Крисько Галини від 08.12.2021 року № 1616/07, з метою захисту прав та інтересів недієздатної особи, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Влаштувати недієздатну …………………, ……………. року народження, яка зареєстрована за адресою: вул. …………… с. Попелі, Дрогобицький район, Львівська область. до інтернату.

2. Зобов’язати начальника управління праці та соціального захисту населення Цапів Ірину звернутися в Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації з необхідним пакетом документів для позачергового влаштування недієздатної ……………….. до інтернату.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                                          Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments