№369-prv-2021 „Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 07 травня 2020 року № 80 «Про передачу функції замовника робіт з реалізації проекту «Реконструкція водопроводу на вул. І.Мазепи в м.Бориславі Львівської області» департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________ Борислав № ________

Про втрату чинності рішення виконавчого комітету від 07 травня 2020 року № 80 «Про передачу функції замовника робіт з реалізації проекту «Реконструкція водопроводу на вул. І.Мазепи в м.Бориславі Львівської області» департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації»

Відповідно до ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 22.12.2021 року № 01-10/461, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Визнати рішення виконавчого комітету від 07 травня 2020 року № 80 «Про передачу функції замовника робіт з реалізації проекту «Реконструкція водопроводу на вул. І.Мазепи в м.Бориславі Львівської області» департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації» таким що втратило чинність.

Міський голова                                                             Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments