Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про надання дозволу на укладення та посвідчення договору дарування квартири на ім’я малолітнього *******”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
22 грудня 2021 року             Борислав           № 374

Про надання дозволу на укладення та посвідчення договору дарування квартири на ім’я малолітнього *******

Відповідно до п.п.4, п.б. ч.1 ст.34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, п.2 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України „Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей”, ст.ст. 17, 18 „Про охорону дитинства”, п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 866 від 24.09.2008 року „Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, враховуючи подання начальника служби у справах дітей від 21 грудня 2021 року №418, розглянувши звернення Кравцової Наталії, Кравцова Віктора ********* та долучені до них документи, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити Кравцовій Наталії Сергіївні укласти договір дарування належної їй на праві власності квартири **** на *************** на ім’я малолітнього ******** року народження.

2. Дозволити Кравцову Віктору Олександровичу та Кравцовій Оксані Іванівні укласти та посвідчити договір дарування квартири ***************** на ім’я малолітнього ********** року народження.

3. Координацію за виконанням цього рішення покласти на службу у справах дітей міської ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Роксоляну Гарасимів.

Міський голова                                                            Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments