№4-prv-2020 “Про внесення змін до додатку 2 до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 07.12.2017 року № 275 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітету Бориславської міської ради»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

січня 2020 року              Борислав                     № ____

Про внесення змін до додатку 2 до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 07.12.2017 року № 275 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітету Бориславської міської ради»

Відповідно до п.п.4 п.б ч.1 ст.38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, абз. 64 ч.1, ч.2 ст.255 Кодексу України про адміністративні правопорушення Інструкції про оформлення посадовими особами органів опіки і піклування матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України від 06.08.2019 року № 1201, беручи до уваги доповідну записку головного спеціаліста, відповідального секретаря адмінкомісії відділу правового забезпечення міської ради І.Романів від 11.01.2020 року, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни в додаток 2 до рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 07.12.2017 року № 275 «Про адміністративну комісію при виконавчому комітету Бориславської міської ради», а саме: доповнити перелік посадових осіб уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення п.15 такого змісту:
«п.15. Начальник, завідувач сектору з питань опіки і піклування та усиновлення, провідний спеціаліст з питань опіки і піклування та усиновлення, завідувач сектору з питань профілактики – за ч.5, 6 ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей», ст.18850 «Невиконання законних вимог посадових (службових) осіб органу опіки та піклування».

2. Доручити уповноваженим посадовим особам складати протоколи про адміністративні правопорушення та направляти на розгляд відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Р. Гарасимів та керуючого справами виконавчого комітету І.Кобилецького відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків.

Міський голова                                                                                   І. Яворський

Attachments